Registrace do katalogů

Registrace do katalogů patří mezi základní činnosti při budování odkazů (link buildingu). Je levná a pokud je zaměřena na posilování méně konkurenčních slov, může mít i zajímavé výsledky.

V poslední době má registrace do katalogů vliv především pro Seznam.cz. Google má lepší algoritmus a registracím z katalogů už nepřikládá takovou váhu. Vyhledávače primárně nechtějí, aby se s odkazy jakkoliv obchodovalo. Byly by nejraději, kdyby všechny odkazy vznikaly přirozeně. Bohužel většina majitelů webových stránek se do katalogů registruje a má pak nepatrnou výhodu oproti těm, co v katalozích nejsou. Na druhou stranu cena za registraci do katalogů není natolik vysoká, abyste tuto drobnou výhodu nemohli získat. Narovinu říkáme, jaká je aktuální situace.

Provedeme registraci do katalogů za Vás

Registrací do katalogů strávíte množství času stereotypní činností. Pokud nechcete tuto činnost absolvovat, můžeme registraci provést za vás. Registrace do katalogů nabízíme dvojího typu:

  1. Registrace do našich 100 katalogů za 240 Kč ): provozujeme 100 vlastních katalogů na 40 IP adresách, do kterých můžete odeslat registraci během 1 minuty. Cena za vložení je 240 Kč na první rok a další rok zaplatíte za prodloužení jen 60 Kč.

    Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH


    Seznam 100 katalogů, kde se zobrazí odkaz na Vás.

  2. Registrace do cizích katalogů za 12 Kč / 1 katalog: nabízíme také registraci do cizích katalogů za 12 Kč / 1 katalog. Jako důkaz, že jsme registraci provedli, obdržíte screeny (náhledy obrazovek) s Vašimi vyplněnými údaji zadanými při registraci do každého katalogu. Přes naši jednoduchou aplikaci si vyberete, do jakých katalogů Vás máme zaregistrovat a do těchto katalogů Vás zaregistrujeme. Zadání této objednávky trvá cca 3 minuty.

Srovnání registrací

Srovnání Registrace do cizích katalogů Registrace do našich katalogů
Záruka vložení Ručíme za odeslání registrace (důkazem je screen obrazovky). Může se ale stát, že někde odkaz neschválí.  100% záruka vložení do všech katalogů.
Doba vložení Individuálně dle katalogu (dny - týdny) Ihned po odeslání registrace
Délka umístění Individuálně dle katalogu (některé katalogy časem zanikají) Po celou dobu platby
Cena za vložení do 1 katalogu 12 Kč 2,4 Kč první rok
0,6 Kč každý další rok

Jak registraci do katalogů objednat